Bakım ve Destek Hizmetleri

Bakım ve Destek Hizmetleri

Kurulum, Bakım, Destek Hizmeti kapsamında, Turkoss’un belirlediği lokasyonlarda ya da müşteri lokasyonlarında sözleşmeyle mutabık kalınan her türlü sistem ve teknoloji devreye alınmakta ve kurulmaktadır.

Ayrıca, Turkos Bilişim’in sunduğu destek paketiyle müşterilerinin ürünlerini etkin olarak kullanmalarını sağlamakta ve minimum kesinti yaşamalarını hedef almaktadır. Destek kapsamında müşterinin belirlediği ürünler için seçilen destek zamanlarına göre müşterinin ilettiği çağrılar üzerinden belirlenen hizmet seviyelerine uygun olarak destek sunulmaktadır.

Turkoss Bakım ve Destek

Müşterilerdeki destek kapsamındaki ürünlerine dair teknik bilgi talep edebilir veya sorunlarını iletebilir. Sorunların aciliyetine veya önem derecelerine göre farklı hizmet seviyelerinde destek alınabilir. Hizmet tipine göre proaktif veya reaktif sunulan destek hizmeti kapsamında gerektiği durumda çağrılar ilgili iş ortaklarına aktarılarak yönlendirilmektedir.

Sonuç itibari ile müşterinin her türlü talep etmiş olduğu hizmetleri, anlaşma kapsamına dahil edilerek sözleşme sonrasında bire bir proaktif ve katma değerli bir hizmet sunmaktayız.