RFID Çözümleri

RFID Çözümleri

Radyo Frekanslı Tanıma (Radio Frequency Identification) sistemi, son yılların en önemli teknolojilerinden biri. RFID, etiket yapıştırılmış objeleri tanımlamada radyo dalgalarını kullanan bir tür otomatik tanımlama teknolojisidir. RFID ile ürünler, üretimden dağıtıma kadar, tüm hayat döngüleri boyunca tanınıp takip edilebiliyor…

Turkoss RFID Çözümleri

Turkoss RFID Çözümleri, çünkü…

Turkoss, RFID çözümlerini sunarken taleplerinizi göz önünde bulundurup gerektiği takdirde size özel projelere de imza atmaktadır. Bu projelerde istek ve ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmek ve katma değerli hizmetler sunmak Turkoss’un başlıca hedefidir.

Tecrübeli kadrosu ve başarılı çalışmalarıyla Turkoss, iş süreçlerinizi her aşamada kontrol edebilmeniz için size alternatif çözümler sunmaktadır.

Tedarik Zincirinde RFID

Tedarik zinciri yönetiminde bilgi akışının doğru ve güncel olarak takip edilmesi, ürün/envanter kayıplarının azalmasını ve verimliliğinizi artırmanızı sağlayarak sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek. Turkoss sunduğu çözümlerle ürün hayat eğrisi boyunca güncel bilgiye sahip olmanızı, operasyonel maliyetlerinizi azaltmanızı ve bu sayede verimliliğinizi artırmanızı sağlamaktadır.