Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

 Turkoss Web Tasarım

Web Tasarım

iletişim teknolojilerinin son zamanlardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtan bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz yoluyla markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e-ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz. Elbette ki; markanızı tanıtan web tasarımınızın, profesyonel web tasarım uzmanlarıyla koordineli bir çalışma ile hazırlanması gerekmektedir. Çünkü; web tasarımı yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır.

Web tasarımında uzmanlaşmak bir web tasarımcısı için uzun bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkan Turkoss uzman web dizayn ekibiyle müşterilerine profesyonel web tasarım çözümleri sunuyor.

Web tasarımı yalnızca kaliteli hazırlanmış görseller anlamına gelmemektedir. Hızlı, çözünürlüğü yüksek kullanımı kolay web tasarımları hazırlanması gerekmektedir. Bir web tasarımında birçok programın koordineli olarak kullanılması gerekiyor. Bunlar animasyon programları ve resim editörleri olarak sıralanabilir. Tüm bunların web tasarımı sürecindeki html ile bütünleşmesinin sağlanması da gerekmektedir. Bu bütünleşmeyi sağlamak uzun yıllarda oluşabilecek bir birikimle mümkün olabilmektedir.

Yılların verdiği tecrübeyle Turkoss tasarım ekibi hayal gücünü zorlayan web tasarımları ile müşterilerinden çok müşterilerinin hedef kitlelerini hedefler. Web tasarım öncelikle hayal edebilmek, hayalleri kurgulayabilmek ve tüm bunları internete aktarabilmektir. Tüm bunların yapılabilmesi için web tasarım alanında ciddi bir birikime ihtiyaç vardır. Turkoss uzman ve birikimli kadrosuyla kurumlara web tasarım alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Çalışmasında Olması Gerekenler

 • Özgün, kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtan bir çalışma olmalıdır.
 • Web Tasarım gündemin modern trendlerini yansıtmalıdır.
 • Web Tasarım aşamasından sonra XHTML bölümlendirme W3C standartlarına uygun yapılmalıdır.
 • Web sitenizin kolay, hızlı ve kullanımı kolay bir yönetim paneli olmalıdır.
 • Siteniz Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır.
 • Sitenizin ziyaretçileri vermek istediğiniz mesajı rahatca algılayabilmeliler.
 • Siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli.
 • İnteraktif formlarınız doğru kişilere gerekli bildirimleri iletebilmeli.
 • Web siteniz tüm web browserlardan aynı şekilde sorunsuz görüntülenebilmeli.
 • Web siteniz mobil platformlardan rahatça ziyaret edilebilmeli.
 • Web tasarım çalışması kreatif olduğu kadar, hızlı yüklenmesi için de gerekli optimize çalışmasının yapılması önemlidir.

Turkoss SEO

SEO

Web sitenizin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında arama yapıldığında ilk sayfada çıkmasını ve bu sayede müşterilerinizin artmasını mı istiyorsunuz? O zaman Turkoss bu işi sizin için en kısa zamanda ve ekonomik bir şekilde yapsın. Turkoss bir web sitesinin raporunu çıkardıktan sonra kodlamada değişiklikler yapar, bu sayede web siteniz arama motoru dostu olur. Arama motoru konusunda uzmanlaşmış ekibimiz siteniz üzerinde çalışmalarına devam ederek sitenizi aramada üst sıralara taşır.